| Logowanie | ControlSave - facebook ControlSave - google plus |

księgowość, prawo i podatki
pewność i bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych
indywidualne podejście i najlepsze rozwiązania

Kryzys i pandemia

W ostatnim czasie wdrożyliśmy program darmowych porad prawnych oraz porad z zakresu tarczy antykryzysowej a także program doradztwa biznesowego. Po co to wszystko?


Firma ControlSave od dłuższego czasu w sposób aktywny przygotowuje się do zmian jakie będą postępowały na rynku pracy i tym samym w gospodarce. Już teraz prowadzimy biuro księgowe, które w sposób całkowicie online jest w stanie obsłużyć każdego swojego klienta. Ponadto prowadzimy działalność interdyscyplinarną - nasz zespół posiada doświadczenie i kwalifikacje w pracy obejmującej wsparcie przy wyborze pomysłu na biznes - ocenie jego prognozowanej efektywności ekonomicznej, sposobu organizacji tego biznesu a także wiedzę na temat obsługi prawnej, podatkowej i księgowej. 


Jak to ma się do Twoich potrzeb?

W obecnej sytuacji niepewności związanej z negatywnymi dla gospodarki skutkami pandemii COVID -19, potrzebne jest nowe spojrzenie na rynek pracy, a tym samym własne miejsce w w gospodarce. Do "teraz" funkcjonowaliśmy w rzeczywistości rynku pracownika, gdzie samokształcenie i tym samym zdobywanie nowych umiejętności, nie było koniecznością do tego aby funkcjonować na rynku pracy. Ponadto rzeczywistość "przed COVID-19" nie wymagała od nas, aż tak daleko posuniętej aktywności w świecie wirtualnym. Wszystko uległo zmianie i rzeczywistość w jakiej żyjemy przyniesie w niedługim okresie nie tylko poważny kryzys gospodarczy, będący następstwem całkowitego zamknięcia gospodarki na okres kwarantanny ale też całkowitą reorganizację zatrudnienia - której konsekwencją będzie zastępowalność istniejących zawodów, zupełnie nowymi zawodami przyszłości. 


Tym samym zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają pomysł na siebie do tego aby skorzystały z usług specjalistów w dziedzinie biznesu, prawa, podatków i księgowości. Na darmowej konsultacji pomożemy Ci w określeniu kierunku rozwoju, pomożemy rozwiać wątpliwości i z perspektywy istniejącego prawa omówimy możliwe rozwiązania.