| Logowanie | ControlSave - facebook ControlSave - google plus |

księgowość, prawo i podatki
pewność i bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych
indywidualne podejście i najlepsze rozwiązania

o kancelarii

Księgowość, prawo i podatki to podstawowe obszary działalności Kancelarii. Chcemy aby nasi Klienci poświęcali swoją uwagę i energię wyłącznie na rozwój swojego biznesu. Stosujemy najnowsze technologie i nowoczesne oprogramowanie.

Kancelaria Podatkowa ControlSave | Biuro Rachunkowe Łódź oferuje usługi księgowe klientom z całej Polski.  Usługi księgowe i doradztwo podatkowe i doradztwo prawne świadczymy dla firm i osób fizycznych. Obsługujemy spółki kapitałowe (spółki akcyjne i spółki z o.o.), spółki osobowe (spółki cywilne, spółki jawne, partnerskie i komandytowe), fundacje, stowarzyszenia (w tym organizacje pożytku publicznego) oraz osoby fizyczne (przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą).

Aby zapewnić naszym Klientom komfortowe usługi i stały dostęp do informacji, proponujemy oryginalne rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Łączymy bezpieczeństwo IT z księgowością najwyższej jakości. Działamy skutecznie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w księgowości oraz wiedza z zakresu prawa, podatków i rachunkowości.
Kancelaria Podatkowa ControlSave | Biuro Rachunkowe Łódź - osobisty prawnik i księgowy dla Ciebie i Twojej firmy - wiarygodny partner w biznesie.